Pomieszczenia wewnętrzne

Zapewniamy , że powierzchnie wewnętrzne pozostaną wolne od rozpuszczalników

Życie i praca przebiega codziennie w pomieszczeniach, gdzie aktywni są ludzie i często w miejscach tych przeważają specjalne zasady. Jest rzeczą oczywistą, że należy zachować szczególną ostrożność podczas wykonywania działań hydroizolacyjnych w takich środowiskach.

Właśnie dlatego oferujemy bezrozpuszczalnikowy KEMPEROL 2K-PUR, który zapewnia również trwałe rozwiązanie dla wrażliwych obszarów zastosowań. Niezależnie od tego, czy chodzi o kuchnię, mokre pomieszczenie, czy pomieszczenie gospodarcze, bardzo łatwo można zastosować bezwonny materiał - nawet wtedy, gdy nie działa wentylacja!

Systemy hydroizolacji płytek

KEMPEROL022 Hydroizolacja i KEMPEROL 2K-PUR Hydroizolacja zostały opracowane dla balkonów i tarasów, a także dla pomieszczeń wewnętrznych, takich jak łazienki, kuchnie lub pomieszczenia gospodarcze, i mogą być używane zarówno na płytkach, jak i pod nimi. Nadają się również do stosowania w żłobkach, szkołach, szpitalach lub domach spokojnej starości.

Systemy hydroizolacyjne i nawierzchniowe do kuchni przemysłowych i innych pomieszczeń wewnętrznych

Kafelkowe kuchnie przemysłowe i stołówki muszą być również uszczelnione do bezbłędnego standardu. Zwłaszcza połączenia szybko stają się punktem, w którym mogą powstawać przecieki. Dzięki specjalnie zoptymalizowanym systemom hydroizolacji i nawierzchni KEMPEROL możesz zapobiec uszkodzeniom - i zawsze być bezpiecznym.

System hydroizolacji do pomieszczeń mokrych

Hydroizolacja KEMPEROL 022 została opracowana specjalnie do stosowania zgodnie ze specyfikacją ETAG 022. Szczególnie nadaje się do ścian i podłóg w pomieszczeniach wilgotnych, a także w instalacjach prysznicowych, zmywarkach i łazienkach.

Produkty stosowane do pomieszczeń wewnętrznych