Świetliki niezawodnie uszczelnione

Ochrona do najdrobniejszych szczegółów

Niezależnie od tego, czy chodzi o strome, płaskie, prefabrykowane, z bitumu, z membraną – łączy ich jedno – muszą być wodoodporne

Jest to z pewnością prawdziwe wyzwanie, ponieważ mamy tu do czynienia z różnymi współczynnikami rozszerzalności, stałymi zmianami temperatury i czynnikami środowiskowymi. Dobra wiadomość: płynny system hydroizolacyjny KEMPEROL spełnia wszystkie wymagania w zakresie hydroizolacji i chroni podstawową konstrukcję budynku, zapewniając trwałą ochronę przed uszkodzeniem przez wodę.

Systemy hydroizolacji świetlików

Ciekawe rozwiązanie dla wszystkich, którzy zamierzają uszczelnić słabe punkty, takie jak anteny, attyki, okucia, piorunochrony, śruby, krawędzie dachu, belki H, otwory wylotowe, złącza, wpusty, montowane wewnętrznie rynny, pasy dźwigowe i oczywiście kopuły świetlików: Płynna hydroizolacja KEMPEROL łączy wszystkie elementy zatapiając je w powierzchni, nawet w najmniejszych przestrzeniach - bezproblemowo i bezspoinowo!

Ochrona przed upadkiem i gradem

Przezroczysta nawierzchnia KEMPEROL FALLSTOP została w pełni przetestowana zgodnie z obowiązującymi normami pod kątem zabezpieczenia przed upadkiem. Ponadto nawierzchnia zwiększa odporność na grad już zainstalowanych kopuł świetlików - zgodnie z wynikami „testu symulowanego gradobicia przy użyciu granulek lodu” nawet do trzech klas. W skrócie: dobra ochrona przed uszkodzeniem, wodą i dobra dla bezpieczeństwa i higieny pracy!

Produkty stosowane do uszczelnienia i zabezpieczenia świetlików dachowych