KEMPOL - Partnerzy

Poznaj naszych partnerów, z którymi realizujemy się na codzień

Masz pytania?

Nie wahaj się z nami skontaktować. Jesteśmy zawsze po to, aby pomóc w Twoich potrzebach budowlanych.

Skontaktuj się z nami

Twoją marką jest to, co ludzie mówią o tobie, kiedy wyjdziesz z pokoju.

Jeff Bezos
CEO i założyciel Amazona
Autor

Nasi partnerzy

Kemper System

Producent i dostawca
Kolonia, Niemcy

KEMPER SYSTEM GmbH & Co. KG już od ponad 60 lat wytwarza produkty hydroizolacyjne. Po raz pierwszy w 1957 roku wprowadził na rynek systemy do impregnacji i powlekania tworzyw sztucznych jako zdecydowany pionier w tej dziedzinie. W chwili obecnej jest jednym z wiodących producentów na całym świecie w tym segmencie.

KEMPER SYSTEM jest od 1986 roku własnością IBG Industrie-Beteiligungs-Gesellschaft, przemysłowej spółki holdingowej z siedzibą w Kolonii prowadzącej działalność międzynarodową. Dzięki temu firma przerodziła się z rodzinnego przedsiębiorstwa w międzynarodową grupę.

KEMPER SYSTEM jest producentem hydroizolacji i płynnych impregnatów pod markami KEMPEROL oraz COLEAN.

Centrum Systemów Asekuracji

Producent systemów asekuracji przed upadkiem z wysokości
Gdańsk, Polska

Centrum Systemów Asekuracji Sp. z o.o powstała jako firma, której nadrzędnym celem działalności jest zabezpieczenie przed upadkiem z wysokości.

Zapewniają profesjonalne i kompleksowe rozwiązania gwarantujące bezpieczeństwo pracownikom narażonym na ryzyko upadku podczas wykonywania swoich obowiązków.

Oferowane rozwiązania zostały stworzone, w celu zapewnienia wyboru optymalnych środków pozwalających na najskuteczniejsze rozwiązanie problemu ryzyka związanego z pracą na wysokości. Systemy asekuracji tego producenta wyróżniają się szerokim zakresem zastosowań oraz wykonaniem z najwyższej jakości materiałów.

Wysoka jakość produktu oraz dostępna cena wraz z pełną zgodnością z przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa na stanowisku pracy stanowi słuszny wybór jako partnera w zakresie asekuracji.